(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

9 серпня в Херсонській міській раді відбулася планова стратегічна сесія робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року за напрямами: "Міська громада - територія щасливих людей", "Креативна молодь - молодіжна і гендерна політика, фізична культура і спорт, розвиток туризму і культури".

У сесії взяли участь херсонська креативна молодь, представники громадських організацій, команда партнерів американського агентства міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», представники міської виконавчої влади, в тому числі управління культури.

Розділившись на невеликі групи, присутні зробили SWOT аналіз Херсонської міської територіальної громади, визначивши її сильні та слабкі сторони, можливості та загрози.

Прозвучало багато цікавих ідей щодо розвитку громади в сферах культури, туризму та спорту. Звісно, одним з акцентів було визначено водний ресурс Херсона, який на сьогоднішній день представляє інтерес для туристів. Також наголосили на розвитку херсонського мистецтва, адже наше місто багато талантами і це може стати ще одним туристичним магнітом. Йшла мова і про розвиток молодіжних центрів, залучення бізнесу до розвитку громади.

Начальник управління культури Світлана Думинська зазначила, що цього річ буде започатковано низку місцевих фестивалів, які підкреслять унікальність нашого міста – Всеукраїнський фестиваль естрадно-циркового мистецтва, Всеукраїнський еко-фест, Міжнародний фестиваль національних товариств «110+», Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості. У Херсона є всі шанси заявити про себе не тільки на всеукраїнському рівні, але й на міжнародному.

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18