(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

4 червня в МДЦ «Артек» в Києві  відбулося нагородження переможців VІ Міжнародного конкурсу малюнка «Ілюстрація до народної казки», організованому Навчально-естетичним комплексом “Художня школа”. У конкурсі взяли участь 3405 робіт із 120 населених пунктів, 210 навчальних закладів, 12 країн світу: Білорусі, Болгарії, Індії, Казахстану, Китаю (Гонконгу), Литви, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Туреччини та України.

У святковій атмосфері, в оточенні своїх картин переможці конкурсу з Борисполя, Володимир-Волинського, Гончарівського,  Івано-Франківська, Кривого Рогу, Миколаєва, Михайло-Коцюбинського,  Харкова, Херсона, Чернігова отримали медалі та подарунки від організаторів конкурсу.

Церемонію нагородження відкрила Сліпич Юлія Володимирівна - директор Дитячої художньої школи Херсонської міської ради. Медалістів прийшла привітати Міністр соціальної політики  України Марина Лазебна. Протягом літа саме завдяки Міністерству соціальної політики десять медалістів конкурсу відпочинуть в Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Також на святі були присутні Аташе з питань культури Посольства Індії в Україні пан Рашид Кумар, перший секретар Посольства Республіки Казахстан в Україні пані Лейла Кесікова, президент українсько-китайської торгової палати пан Чен Джон. Вони взяли на себе приємну місію – передати нагороди переможцям з їх країн.

Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку всім причетним до проведення конкурсу, особливо – багаторічному партнеру конкурсу, організатору підсумкових виставок у м. Києві, Всеукраїнському благодійному фонду «Надії і добра» на чолі з Валентиною Довженко.

Вітаємо всіх учасників конкурсу, бажаємо їм творчого зростання, незабутніх вражень та чекаємо нових «шедеврів» на VІІ Міжнародному конкурсі малюнку «Ілюстрація до народної казки», який відбудеться у 2023 році!

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18