(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

Протягом 06-18 січня 2021 року у Херсоні тривала благодійна акція «Скринька добрих справ» (до Дня Хрещення Господнього). За цей час спільними зусиллями було зібрано 485 продуктових наборів, які соціальні працівники територіальних центрів Дніпровського, Суворовського та Корабельного районів рознесли самотнім непрацездатним громадянам, які стоять на обліку.

Акція була організована управлінням культури, управлінням споживчого ринку міської ради, районними у місті радами за підтримки херсонського міського голови Ігоря Колихаєва та депутатів міської ради VIII скликання. Слова вдячності хочеться висловити управлінню естетики та зовнішньої реклами, управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради за розміщення афіш, сіті-лайтів про акцію.

В акції взяли участь: супермаркети мережі «Фреш-еспрес», магазин «Ідеал», магазини мережі «Апельсин», магазин мережі «Копійка», супермаркет «Україна», супермаркет «Велмарт». Кожний бажаючий міг купити продукти, які входять в основу мінімального продуктового кошику, та залишити в спеціально відведеному місці.

Перевезти продукти з магазинів до територіальних центрів допоміг благодійник та депутат херсонської міської ради Юрій Рожков, волонтерські групи з працівників бібліотек міста. Соціальні працівники районних територіальних центрів власноруч розносили продуктові набори самотнім непрацездатним громадянам, які були дуже раді такому несподіваному подарунку.

Всього було зібрано 485 продуктових наборів: 105 – в Суворовському районі, 200 – в Дніпровському, 180 – в Корабельному. Мешканці міста отримали пакети з крупами (Гречана, Пшенична крупа, Рис), макаронними виробами, рослинною олією, цукром, яблуками, печивом, цукерками, чаєм, негазованою водою.

skrinka8

skrinka9

skrinka10

Активну участь в акції взяли колективи шкіл, дитячих садочків, будинків культури та клубних закладів, підприємці.

skrinka11

skrinka12

skrinka3

skrinka4

skrinka5

skrinka6

«Коли ми розносили продуктові набори, реакція у мешканців була різна. Хто плакав, хто молився!», – розповіла керівник територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» Дніпровського району Світлана Юхно.

В Корабельному районі в акції взяв активну участь підприємець, депутат Херсонської міської ради Ілля Карамаліков.

«Нас вразило, що участь в акції взяли дошкільні заклади, особливо дитячий садочок зі Степановки, який привіз продукти, незважаючи на мороз», – розповіла керівник територіального центру Дніпровського району Тетяна Сластеніна.

Дякуємо всім, хто проявив активну громадянську позицію та допоміг самотнім мешканцям Херсона, які найбільше потребують уваги і турботи!

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18