(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

Щороку 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, в Україні відзначають День Соборності. Цього року в Херсоні традиційно відбудеться низка заходів, пов’язаним з цим святом, з дотриманням карантинних вимог.

22 січня 2021 року о 9.00 відбудеться єдиний цього року офлайн захід – церемонія покладання квітів до погруддя Кобзаря в Шевченківському сквері.

Решта заходів відбудеться онлайн, в соціальних мережах закладів культури.

Протягом 18-29 січня 2021 року бібліотеки-філії ХЦБС проведуть на сторінках соціальних мереж флешмоб-ланцюг єднання «Єдина країна – єдиний народ!», в рамках якого відбудеться ознайомлення користувачів/підписників із творчістю діячів культури, які неодноразово піднімали тему боротьби за незалежність та неподільність України, а також з діяльністю державотворців, засобом поширення світлин чи відео під загальним хештегом: #Єдина_країна_єдиний_народ).

Також протягом 21-22 січня на сторінках закладів культури в соціальних мережах будуть транслюватися концертні програми за творами українських композиторів, культурно-просвітницькі мистецькі програми, виступи аматорських колективів, патріотичні художні читання.

З 22 до 29 січня на сторінках соціальних мереж закладів культури триватиме віртуальна виставка малюнків «Єдина країна Україна – очима дітей».

Протягом січня в навчально-виховних закладах, бібліотеках-філіях та закладах культури клубного типу міста заплановані культурно-просвітницькі заходи національно-патріотичного спрямування (перегляди літератури, книжкові полиці, віртуальні покази та галереї образів, інформаційні хвилини, огляди тощо).

Усі матеріали, присвячені Дню Соборності, будуть поширені на сторінці «Культура Херсона» в Фейсбуці.

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18