(0552) 32-17-18  вул. Гімназична (Червоностудентська), 7

Шукати на сайті

Реєстрація

Архівні заходи

Лисенко Наталія Сергіївна – старший викладач відділу струнно-смичкових інструментів КЗСМО «Музична школа №3» ХМР.

         Наталія Сергіївна має дуже високий рівень знань змісту навчання гри на скрипці, високо професійно володіє сучасними формами та методами організації та здійснення навчально-виховного процесу, завдяки чому учні її класу завжди показували та продовжують показувати високу професійну підготовку. Вони активні учасники святкових та звітних концертів, беруть участь у філармонічних заходах, де грають з камерним оркестром обласної філармонії «Гілея», стають переможцями міських, обласних творчих конкурсів. Лисенко Н.С. підготувала до вступу у вищі навчальні заклади культури понад 30 випускників, більшість з яких достойно працюють як в Україні, так і за її межами.

         Серед яскравих випускників слід відмітити Грицаєнко Олександра. З 2000 року він навчався в Академії вищої виконавської майстерності ( м. Сіон, Швейцарія), в теперішній час працює концертмейстером та солістом камерного оркестру у м. Лозанна (Швейцарія).

         Смирнов Антон - ще один яскравий випускник Наталії Сергіївни. Навчався та працює у відомих симфонічних оркестрах Сполучених Штатів Америки: Washington Symphony, Baton Rouge та інші.

         Досвідом своєї роботи Наталія Сергіївна щиро ділиться з колегами міських та обласних ШЕВ. Багаторазово проводить майстер-класи, семінарські заняття. Активна учасниця концертного життя школи та міста. Грала з камерним оркестром «Гілея» в урочистих заходах.

Дата заходу 22 груд. 2021 0:00
Ціна Безкоштовно

ЙДЕ КОЛЯДА!!!

Про це не говорить хіба що ледачий...Мешканці усіх міст та сіл по всій планеті готуються до різдвяно-новорічних свят, адже пора зимових свят завжди приносять людям радість, нові сподівання, щасливі миті та гору подарунків.

До Херсона КОЛЯДА йде теж не з пустими руками, тож запрошуємо зустріти її гостинно та взяти участь у Міському відкритому фестивалі народної творчості «Йшла КОЛЯДА вулицями міста»

/Організатор фестивалю-конкурсу - управління культури Херсонської міської ради. Захід відбудеться за підтримки Херсонського міського голови Ігоря КОЛИХАЄВА та секретаря міської ради Галини ЛУГОВОЇ/

 

Головною метою фестивалю-конкурсу є збереження та популяризація української культури, фольклорної спадщини, самобутніх традицій святкування новорічних та різдвяних свят.

У фестивалі-конкурсі можуть брати участь як професійні, так і аматорські вокальні і театральні колективи (окремі виконавці), у т.ч. представники закладів культури та освіти, які шанують українські звичаї, знають (вивчають) і люблять виконувати колядки, щедрівки та віншування, долучатися до вертепних дійств і які готові презентувати свою творчість широкому загалу.

Журі визначить претендентів на призові І, ІІ і ІІІ місця в номінаціях:

- «Колядник року» (великі колективи, малі групи, окремі виконавці);

- «Вертеп року» (великі колективи, малі групи).

Посилання на подію на фейсбук-сторінці "Культура Херсона" : //www.facebook.com/events/395056265646297?ref=newsfeed

Детальніше - в положенні...

Дата заходу 20 груд. 2021 0:00
Кінець заходу 08 січ. 2022 0:00
Ціна Безкоштовно
Місце: Кіноконцертний зал «Ювілейний»

УСТАНОВЧИЙ СЕМІНАР

«ХЕРСОН – КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ 2023»

Ти любиш своє місто і віриш у його потенціал? Розумієш культурні особливості та розмаїття Херсона й визнаєш вагу культури для сталого розвитку міста? Зацікавлена_ний у підвищенні статусу Херсона і хочеш долучитися до команди однодумців, які мають наміри об’єднатися та активізувати внутрішній культурний потенціал міста для визнання Херсона –культурною столицею України? 

Запрошуємо до участі у семінарі громадських активістів міста Херсона, працівників культури, фахівців по роботі з молоддю та інших зацікавлених осіб, які є ініціаторами та/або дотичні до культурно-мистецьких проектів різних секторів культури та креативних індустрій. 

Форма реєстрації //docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_3K2LzY2ymNZiSi4Mks-mLrb4PHH4K88MZVtyV-8otIQ1dg/viewform відкрита для заповнення до 15 грудня 12:00 год. 

Семінар відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 17, 18, 20 грудня 2021 року з 10:00 до 14:00. Реєстрація обов’язкова.

За результатами семінару буде сформовано робочу групу, яка спільно напрацьовуватиме портфель ініціатив та спільну концепцію для участі у програмі  «Культурні столиці України» Українського культурного фонду.

Програма «Культурні столиці України» має на меті стимулювання почуття приналежності членів територіальних громад до їх спільного культурного простору, розвиток культурного туризму та підтримку місцевих культурних ініціатив. Також конкурсна програма відкриває можливість для українських територіальних громад встановлювати партнерство з Європейськими культурними столицями та у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи.

Організатори семінару: Управління культури Херсонської міської ради у співпраці з Інститутом культурної політики (ICP).

Дата заходу 15 груд. 2021 0:00
Кінець заходу 20 груд. 2021 0:00
Ціна Безкоштовно
Наближаються зимові свята і зовсім скоро ми станемо свідками феєричних різдвяних та новорічних подій. Запрошуємо талановиту молодь Херсона, мешканців з інших міст і селищ України, а також ближнього і дального зарубіжжя, до участі у ювілейному ХV Міському відкритому фестивалі дитячої творчості "ОСТРІВ РІЗДВА" Карантин не стане на заваді святкуванню Нового року та Різдва Христового. Чекаємо на заявки для участі у фестивальних заходах!
Дата заходу 13 груд. 2021 0:00
Кінець заходу 14 січ. 2022 0:00
Ціна Безкоштовно
Місце: Херсонський драмтеатр ім. Миколи Куліша

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. 

Запрошуємо усіх бажаючих на міські заходи з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, які відбудуться           21 листопада 2021 року.

  • о 09.30 - Автомайдан на честь захисників України від площі Свободи вулицями міста .
  • о 10.00 Урочистий мітинг та церемонія покладання квітів до Дня Гідності та Свободи – на Алеї Героїв незалежної України.
  • о 12.00 Громадське зібрання до 8-ї річниці Революції Гідності ( за участі учасників Революції Гідності, активістів громадських організацій, політичних партій, ветеранів АТО/ООС, волонтерів) - площа Свободи.
  • о 14.00 – Мистецька виставка присвячена Херсонському майдану - Площа свободи.
  • о 15.00 – Молебень за Україну – Площа Свободи.
Дата заходу 21 лист. 2021 0:00
Кінець заходу 21 лист. 2021 0:00
Ціна Безкоштовно

Ще більше інформації про Херсон від наших партнерів

Віртуальний 3D Херсон

Тут Ви зможете побачити кращі куточки Херсона та області представлені у вигляді сферичних панорам і віртуальних турів.
 

Туристичні атракції Херсонщини

Хочете відвідати туристичні атракції у Херсонській області. Запрошуємо більше дізнатися про унікацьні місця.
 

Мандруй Херсонщиною

Херсонщини вражає красою: найбільша в Європі пустеля, безлюдні острови, природні парки - побачте все своїми очима.
 
 

Екскурсії по Херсону

ХерсON - проводить цікаві екскурсії по Херсону та області, займається дозвіллям, відпочинком, туризмом і пригодами.
 

TripMustGoOn

Ми зібрали цікаву інформацію, яскраві фото та фантастичні відео про південь, Херсон та можливості для вашого відпочинку.
 

Херсонщина туристична

Путівник по місцях дозвілля і відпочинку в Херсоні і області - запрошуємо дізнатися більше про неймовірні місця.
 
 
Хочете дізнатись більше про Херсон та його історію?    ТАК, ДІЗНАТИСЬ!

screenshot www.google.com 2018.12.15 16 59 58

Наша Адреса

Стратегічна мета розвитку м.Херсона - підвищення життєвого рівня городян на основі економічного зростання, підвищення рівня соціальних гарантій та поліпшення соціального обслуговування населення, забезпечення стабільного функціонування і розвитку систем забезпечення життєдіяльності міста.
Управління Культури
вул.Гімназична (Червоностудентська), 7
м. Херсон, Україна
+3 8 (0552) 32 17 18